Philips | 272B1G/00 | 27 " | IPS | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 272B1G/00
- Saadavus: 5
-
197€
Philips | 272B1G/00 | 27 " | IPS | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 669.99 mm |
| Gross height (mm) | 229.99 mm |
| Gross weight | 10.19 kg |
| Gross width (mm) | 449.99 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Net weight | 9.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 126 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 272B1G/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 272b1g00 27 ips 169 75 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1 black, 272b1g00, philips, monitorid









